https://www.high-endrolex.com/50

smaile-pluss.lv

https://www.high-endrolex.com/50

+371 67611176 +371 67611176

Par uzņēmumu

Uzņēmums SMAILE-PLUSS SIA specializējās:

- uz sekojošu šļūteņu nokomplektēšanas darbiem: kompozītmateriālu, rūpnieciskās, hidrauliskās, nerūsējošā tērauda gofrētās šļūtenes, PVC. Kā arī visa veida darbi, kas ir saistīti lai ražotu dažādas konfigurācijas šļūtenes un  savienojumus.

- uz dažāda veida starpliku ražošanas 2D režīmā no tehniskajiem materiāliem, iekļaujot tādus materiālus, kā: gumiju, bezazbestu materiāli, poliuretāns, PVC, PTFE, āda, korķis un citi materiāli.

- pārkraušanas un apkalpošanas iekārtu piegādi ķīmiskajiem termināliem, glabātuvēm un rūpniecības uzņēmumiem.

- uz uzstādīšanu, remontu un iekārtu testēšanu naftas un ķīmijas rūpniecībā. Lai veiktu šo darbību uzņēmums ir saņēmis VAS “Latvijas Jūras administrācijas”  atļaujas sertifikātu.

Lai veiktu šāda veida darbus un komplekso apkalpošanu uzņēmumos SMAILE-PLUSS SIA piegādā dažāda veida materiālus, kas tiek uzrādīti sīkāk sadaļās PRODUKCIJA un KATALOGI.

Pateicamies visiem klientiem par sadarbību ar  mūsu uzņēmumu.

Tehniskais centrs DANTEC

 

Tehniskais centrs DANTEC- ir uzņēmuma SMAILE-PLUSS SIA filiāle. Esam oficiālais DANTEC Ltd (Apvienotā Karaliste) uzņēmuma pārstāvis, Baltijas valstīs, Ukrainā un NVS.

Uzņēmums DANTEC Ltd, ir pasaules līderis kompozītmateriālu šļūteņu ražošanā.

Tehniskais centrs DANTEC ir aprīkots ar mūsdienīgām iekārtām, kas ļauj veikt šļūteņu izgatavošanu un remontu ar izmēru līdz 200mm. Izgatavošanas kvalitātes standarti atbilst DANTEC Ltd prasībām, katru gadu darbinieki atjauno savus sertifikātus pie ražotāja pierādot savu profesionalitāti. Šļūteņu testēšana tiek veikta uz DANTEC Ltd ražotās testēšanas iekārtas.

Inženieru-tehniskais personāls ir sertificēts no Dantec Ltd puses un lielākai daļāi darbinieku ir augstākā tehniskā izglītība. Periodiski ražotājs DANTEC Ltd no savas puse nodrošina darbinieku apmācību.

Tehniskā centra DANTEC darbinieki nepieciešamības gadījumā nodrošina konsultācijas tieši pašos uzņēmumos, veic šļūteņu, iekārtu un citu tehnoloģisko produktu uzstādīšanu.

Esot SMAILE-PLUSS SIA filiālei, piedāvā pilnu produktu klāstu, darbus un pakalpojumus, ko veic galvenais uzņēmums.

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50